«

»

sty 14 2019

Liga Małopolska w Biegach Narciarskich

DSCN1389
Nasza szkoła w dniu 9. stycznia 2019r. gościła ponad 250 zawodników i zawodniczek w ramach drugiej edycji X Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich. Rywalizacja odbywała się stylem klasycznym, a w ramach zawodów rozegrano także Mały Bieg Podhalański w kategorii OPEN. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do popularyzacji narciarstwa biegowego na terenie województwa Małopolskiego oraz wesprzeć naszych zawodników z UKS „Trójka” na trasach podczas rywalizacji. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom, którzy dzielnie walczyli na trasach biegowych na dystansach: 1 km, 2 km i 3 km.

DSCN1367
Najlepsze wyniki wśród naszych uczniów osiągnęli:
w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej na dystansie 3 km:

  • II m Emilia Szeliga
  • V m Łukasz Włodarczyk

DSCN1375
w kat. Igrzyska Dzieci na dystansie 2 km:

  • IV m Aleksandra Rączka

DSCN1381

W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła V miejsce.

Wyniki
Galeria

Gratulujemy wyników!