«

»

paź 15 2018

Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klasy I

DSCN7824mini

Dnia 12. października 2018r. odbyło się w naszej szkole święto każdego ucznia, nauczyciela i pracownika szkoły, czyli Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie w tym dniu przysięgę ucznia złożyła klasa pierwsza. Z wielkim przejęciem zostali dumnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Klikuszowej im. Jana Kasprowicza.

Pierwszaki przygotowały program artystyczny, po którym nastąpiło pasowanie na ucznia. Pani Dyrektor Małgorzata Klag po raz trzydziesty w swojej karierze dokonała tej uroczystej czynności. Z tejże okazji Rada Rodziców przygotowała niespodziankę – tort z okazji 30-lecia „służby” w naszej szkole oraz obraz-kompilację zdjęć i wydarzeń z życia szkoły. Obraz można obejrzeć na parterze naszej szkoły. A zdjęcia z przebiegu tego dnia jak zwykle w dużej galerii. Zapraszamy do oglądania!