«

»

gru 07 2016

Mikołajki w naszej szkole

mikolajki6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez oddziały przedszkolne. Już od samego rana wszystkim uczniom towarzyszyły emocje związane z wizytą Św. Mikołaja, który dawał cukierki grzecznym uczniom i nauczycielom. O dziwo, w tym roku nikt nie dostał rózgi, co można uznać za fenomen na skalę światową!

Po obdarowaniu wszystkich, nadszedł czas na główny punkt programu, czyli występ klas 005 06. Uczniowie zaprezentowali taniec „Jingle Bells rock”, wierszyki oraz bogaty repertuar piosenek „mikołajkowych”.

Po występie, Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i zaprosili go za rok.

Serdecznie dziękujemy sponsorowi Panu radnemu powiatowemu Stanisławowi Żółtkowi i życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Zapraszamy do Galerii.