«

»

kwi 13 2016

VIII Gminny Konkurs Plastyczny „Moje Przedszkole”

konkurs plastyczny12 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Plastyczny „Moje Przedszkole” dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Nowy Targ. Tegorocznym zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy pt. „Wiosna, ach to ty!” dowolną techniką plastyczną pod okiem jury. W konkursie wzięło udział 22 dzieci z 14 oddziałów przedszkolnych. W trakcie obrad jury uczestnicy konkursu wraz z opiekunami mogli podziwiać występ artystyczny dzieci z grupy 5-latków, a pobyt osłodził im poczęstunek. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę za włożony trud w pracę ufundowane przez Wójta Gminy Nowy Targ. Zarówno w kategorii 3-4 latków, jak i też w kategorii 5-6 latków dziewczynki z naszej szkoły: Magdalena Pietras i Aleksandra Czubernat zdobyły II miejsce. Gratulujemy talentu i pięknie wykonanych prac!