«

»

mar 22 2016

Nasza szkoła zdobywcą głównej nagrody w konkursie „Zima na sportowo z Moniką Hojnisz”

ustupska_klikuszowa2Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem p. Dominiką Ustupską zdobyli nagrodę główną w konkursie fotograficznym „Zima na sportowo z Moniką Hojnisz” w ramach programu WF z Klasą, realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Celem konkursu była promocja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu w trakcie kalendarzowej zimy wśród dzieci i młodzieży, a także promowanie kreatywnego spędzania czasu wraz z rodzicami.

Na konkurs wysłano zdjęcie przedstawiające dzieci trenujące biegi narciarskie z hasłem: „Trening nie musi być nudny i trudny. Dzieciaki po licznych zabawach na nartach czekają z niecierpliwościom na rozgrywki piłki nożnej na „jednej narcie” – super zabawa i dodatkowo cenne umiejętności w poruszaniu się na nartach. Polecamy!” Serdecznie gratulujemy grupie naszych uczniów i p. Dominice!

R